Feel good tréning

Tréning nabitý energiou skupiny vhodný pre všetkých bez ohľadu na vek a postavu. Tešiť sa môžeš ako na intervalový kardio tréning, tak aj na tréning s vlastnou váhov poskladaný tak aby ho zvládol ktokoľvek. Takže ak sa chcete cítiť perfektne, ale nemôžete z akéhokoľvek dôvodu absolvovať prípravku, je pre vás program Feel Good ako stvorený.

Feel good tréning

Bez prípravky, ale pod dozorom

Tento program je určený pre ľudí, ktorí sa nemohli zúčastniť našej prípravky, a sú zároveň zdraví, nemajú vážne pohybové obmedzenia či bolesti pohybového aparátu.

Podmienkou je zakúpenie mesačného členstva. To umožňuje zúčastniť sa až 3 tréningov týždenne, teda až 12 tréningov mesačne za najnižiu možnú cenu. Členstvo musí byť vyčerpané v období 6 mesiacov. Tréningy, ktoré v tomto období nebudú vyčerpané z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné nahrádzať v rámci iných programov, ani prenášať na iné termíny.

Tréningy sa pravidelne konajú v pondelok a stredu  o  17.30  a v  piatok o 16.OO a za doplatok v sobotu o 10.30 a trvajú 55 minút. Čas tréningov sa môže meniť.

Na tréningy sa prihlasuje online. Tréning je preto nutné zrušiť viac ako 12 hodín pred jeho uskutočnením. V opačnom prípade systém považuje hodinu za platnú a odráta klientovi kredit.

Tréningy sa uskutočnia aj pri prihlásení iba jednej osoby. Tréningu sa môže zúčastniť maximálne   7 až 9 osôb. To záleži od dňa a času tréningu

Pravidelné tréningy

Pravidelné tréningy každý pondelok, stredu a piatok podvečer a v sobotu ráno.

Dostupná cena

Tréningy pod vedením trénera, v úzkej skupine maximálne 9 osôb, v kontrolovanom prostredí za bezkonkurenčnú cenu 7 € za tréning. Možnosť zakúpenia 30 dňovej permanentky za zvýhodnenú cenu 50€.

Primerané cvičenia a náročnosť

Tréningy sú určené jednotlivcom, ktoré neabsolvovali Prípravku. Cvičenia s najnižšou technickou náročnosťou sú zmysluplne vyskladané do tréningov. Prispôsobená je aj ich náročnosť, to však neznamená, že sa jedná o ľahké cvičeni.

Špeciálne náčinie a cvičenia

Súčasťou tréningov sú cvičenia využívajúce špeciálne náčinie ako farmarské kufre, TRX, kondičné laná, reboundery, slideboardy, Concept2 trenažér, airbike. A tiež cvičenia ako kopy a údery do vriec a lapov.

Ďalšie benefity

Na tréningy je možné sa voľne prihlasovať, prostredníctvom RADY ACTIVE online prihlasovania. Tréningy sú nabité energiou skupiny a sú postavené na prirodzenej súťaživosti.

“Cvičením s trénerom som si hlavne osvojila správnu techniku cvičenia, čo by som sama v posilke určite nedala, skôr by som prišla asi k úrazu. A po druhé mi pomáha, že ma môj tréner dokáže motivovať každý tréning dokončiť do konca, keďže ja mám stále pocit, že v polke tréningu to už ďalej nedám :)“

Natália B.
S Rady active som prave oslávila moje prvé výročie. Úžasný a ľudský prístup Rasťa a Nicolasa dokazal spraviť z človeka, ktorý celý život nešportoval, milovníka gymu. Tréneri sú vysokoprofesionálny, berú ohľad na zdravotné obmedzenia a s ľahkosťou posúvajú hranice svojich klientov. V Rady active si nielenže zacvičíte, ale prídete na iné myšlienky. Dokážu z vás spraviť fit ženy či mužov a navyše so super náladou. Cvičenie a terapia v jednom vďaka radosti z pohybu, profesionalite a skvelým trénerom.
Gabika O.
Patrím medzi prvých klientov - s malou tehu prestávočkou, Od začiatku veľmi oceňujem kvalitný, profesionálny a ľudský pristup, veľmi mi vyhovujú skupinové feel good tréningy, kamarátska atmosféra no a pekne, ciste priestory sú čerešničkou na torte.
Mária K.
Do Rady Active ma doviedla vyhrá v ich súťaži a od vtedy rastiem spolu s nimi 💪 Mám nejaké ciele a verím že s nimi sa mi ich podarí čo najskôr dosiahnúť
Dominika P.
Naša svätyňa, naše Radyactive Čaňa. Cvičím v RA od ich vzniku. Za všetko ďakujem Rasťovi a Nicolasovi, ktorí ma motivujú a posúvajú moje hranice, ktoré niekedy ani sama nevidím. Ďakujem, že nám dávate možnosť, podporujete nás a pomáhate.
Zuzka A.
V Radyactive sa Rasťovi a Nicolasovi darí spájať nielen príjemné s užitočným, ale aj skvelých ľudí a vytvárať priateľskú atmosféru. Individuálne zaškolia, vytvoria plán, morálne podporia a najmä odborne vedú každú hodinu. Ďakujem za profesionálny prísrup a trpezlivosť.
Marianka K.
V Radyactive sa Rasťovi a Nicolasovi darí spájať nielen príjemné s užitočným, ale aj skvelých ľudí a vytvárať priateľskú atmosféru. Individuálne zaškolia, vytvoria plán, morálne podporia a najmä odborne vedú každú hodinu. Ďakujem za profesionálny prísrup a trpezlivosť.
Veronika Š.
Navštívila som už nie jednu posilňovňu, ale ani jedna nemala ,,srdce ". Možno sa pýtate čo tým myslím, tak práve to, že naša posilovňa žije. Dievčatá, ktoré tam chodíme a stretávame sa pri cvičení sú ako moja rodina a práve náš tréner Rasťo je srdcom tejto rodinu. Ako som písala, navštívila som už asi 4-5 posilňovní, ale ani v jednej som sa necítila tak ako v našej Rady Active. Už nejdem na tréning s pocitom, čo si mám obliecť, nebudú na mňa pozerať že som obézna? Nevadí, že mam vlasy mastné? 🤣 Tričko staré? Nevyžehlené? Nemám vlasy natočené, nie som nalíčená... Je to úplne o niečom inom a práve tu je potrebný tréner, lebo keby Rasťo nebol takým človekom akým je naším srdcom posilňovne tak by to tak nefungovalo. Je to jeden človek s veľkým Č a to čo sa týka jednania, prístupu, odbornosti, spôsobu motivácie, zostavenia tréningov, postoja k životu, úprimnosti či ochoty pomôcť. Kto zažil ten vie o čom hovorím a kto nezažil tomu len vrelo odporúčam. Môže byť posilňovňa s rozlohou 400m2 , luxusnými sprchami, masážami a neviem čím všetkým, keď tam nie je náš tréner ❤️ ... Nie nepreháňam ... Je to 100% pravda a myslím, že nie jedna osoba mi dá za pravdu. Vďaka Rásťovi sa cítim zdravo, sviežo a fit, viem áno je to moja zásluha, že som sa začala inak stravovať a v prvom rade ja musím chcieť, ale keď nevládzem na tréningu práve tréner je tam a povie: ,, to dáš, poď, makaj, máš cieľ, mysli nato čo chceš dosiahnuť, máš nato " a človek presne tieto slová potrebuje počuť. A vôbec aj dievčatá sa tam tak navzájom ťaháme, vyskúšali sme si aj súťaže vďaka nášmu druhému trénerovi Nicolasovi a myslím, že aj tie nás oslovili lebo nás donútili ísť a bojovať ako tím a držať spolu, keď jedna nevládala druhá jej pomohla a spoločnými silami sme to zvládli a zhodou okolností aj vyhrali. Tréningy sú všetky nastavené úžasné či sa jedná o feel good, či o silový alebo Mutant či Radykan ... Všetky tréningy milujem ❤️ na všetky chodím s radosťou a teším sa, že domov chodím zničená . Takže ďakujem Rady Active Čaňa, ďakujem naším trénerom Rasťovi a Nicolasovi , verím, že spoločnými silami raz dosiahneme aj môj konečný cieľ ❤️ mám vás všetkých veľmi rada a už teraz sa teším na najbližší tréning
Lenka L.
V samých začiatkoch bolo RADY ACTIVE len fitko do ktorého som začala chodiť . Postupom času som zistila, že tam začínam chodiť s úsmevom a teším sa na každý tréning. Osobný a profesionálny prístup Rasťa na pripravke ma každou hodinou privádzal k môjmu cieľu a to aj vďaka jeho usmerneniam, podpore a motivácii. Každým tréningom nielen s Rasťom ale aj s Nicolasom sa posúvame ďalej a spolu rastieme. Prísť cvičiť do RADY ACTIVE bolo to najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť. Nájdete tam profesionálny prístup osobnćch trénerov Rasťa a Nicolasa, ktorý vám pomôžu či už sa jedná o silovo – kondičný tréning, redukciu hmotnosti, spevnenie tela či nárast svalovej hmoty. Moja premena neskončila a s radosťou sa posúvam s ich pomocou každým dňom ďalej.

Aká je naša filozofia v praxi? Zistite osobne.

Prečo trénovať práve s Rady Active?

Kto sme

Sme certifikovaní profíci. Napriek tomu sa neustále vzdelávame a zlepšujeme. Príďte k nám a my sa o vás postaráme.

Rady Active služby

Ponúkame vám osobné služby. Novinkou je online coaching. V našej ponuke nájdete osobné tréningy, poradenstvo aj vzdelávanie.

Kde trénujeme

Naše priestory a tréningové vybavenie sú jedinečné. Rovnaké alebo trochu podobné budete len ťažko hľadať. Vybavenie si starostlivo vyberáme.