Filozofia Rady Active

Služby

S čím vám
v Rady Active pomôžeme?

Osobné tréningy

Naša vlajková loď. Pravidelný osobný kontakt je najlepší spôsob ako Vám pomôcť pri dosahovaní cieľov. Kvalita osobných tréningov je to, čím sa hrdíme, a prečo máme od ľudí toľko pozitívnych referencií.

Online nutrition coaching

Novinkou v našej ponuke je online nutrition coaching. Táto službu je postavená na top vzdelávacom programe pre nutričných coachov Precision nutrition. V rámci nej spolupracujeme s kondicným trénerom Dávidom Semanom

Osobné poradenstvo

Ponúkame aj možnosť jednorázovej osobnej konzultácie. Môžeme sa baviť o vhodnej výžive šitej na vašu osobu, cieľe a životný štýl. Môžeme vám urobíť tréningový plán, upraviť alebo odznova naučiť techniku vybraných cvikov.

Osobné vzdelávanie

Okrem osobných konzultácií nájdete v našej ponuke súkromné semináre na mieru.

Online vzdelávanie a motivácia

Na našej Facebook a instagram fanpage nájdete viacero zaujímavých článkov a príspevkov. Sme akýsi "filter", aby sa človek ľahšie vyznal či už vo sfére tréningu, výživy, regenerácie alebo doplnkov. Za viac ako 4 roky jej fungovania sme zodpovedali obrovské množstvo vašich otázok. Pomáhame ako odborne, tak aj ľudsky - motivačne. Zadarmo.

S čím vám nepomôžeme

Online jedálničky od nás nečakajte. Vrámci nášho online nutričného coachingu vám ponúkame trvalú zmenu stravovacích návykov  Nedáme vám rybu (presný stravovací plán), ale naučíme loviť (vysvetlíme aké potraviny kupovať, či každý musí raňajkovať, či držať hladovky, čo jesť večer, čo robiť v prípade, že som celý deň nič nejedol a pod.).

Rady Active vzdelávanie

Tréningové programy sú iba začiatok. V Rady Active kladieme veľký dôraz na vzdelávanie našich klientov. V ponuke nájdete okrem osobných a VIP konzultácií tiež semináre.

Aká je naša filozofia v praxi? Zistite osobne.

Prečo trénovať práve s Rady Active?

Kto sme

Sme certifikovaní profíci. Napriek tomu sa neustále vzdelávame a zlepšujeme. Príďte k nám a my sa o vás postaráme.

Rady Active služby

Ponúkame vám osobné služby. Novinkou je online coaching. V našej ponuke nájdete osobné tréningy, poradenstvo aj vzdelávanie.

Kde trénujeme

Naše priestory a tréningové vybavenie sú jedinečné. Rovnaké alebo trochu podobné budete len ťažko hľadať. Vybavenie si starostlivo vyberáme.