SM Systém tréning (SPS)

Program postavený na spoločných cieľoch skupiny maximálne 6 jednotlivcov ( ale nutnosť absolvovať individuálnu prípravku). Tréningy sa konajú pravidelné v kontrolovanom prostredí.

SM System (SPS)
Podmienkou tréningu v skupine je absolvovanie individuálnej prípravky ktorá pozostáva z osvojenia si základných cvikov. Ďalej zakúpenie balíčka obsahujúceho 10 tréningov za cenu 100€*.
* Tréningy v jednom balíčku je nutné vyčerpať do 6 mesiacov od zakúpenia. Tréningy, ktoré v tomto období nebudú vyčerpané z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné nahrádzať v rámci iných programov, ani prenášať na iné termíny.

Tréningy sa konajú v pravidelnom termíne a to v piatok podvečer
( zmena termínu vyhradená )

Na tréningy sa prihlasuje online, pričom z tréningu je možné sa odhlásiť do 12 hod pred jeho uskutočnením. V opačnom prípade systém považuje hodinu za platnú a zaráta klientovi účasť na tréningu. Prihlásiť sa, ak je voľné miesto je možné prakticky do jeho začatia. V prípade že na daný čas nieje nikto prihlasený tak max 12 hodín pred tréningom.
Tréningy sa uskutočnia aj pri prihlásení iba jednej osoby. Maximálna kapacita je 6 osôb.

O čo v SM systém tréningu ide

Ide o unikátny cvičebný systém

SM Systém predstavuje systematické cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka; predovšetkým chrbticu. Spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou a regeneráciou. SM Systém je určený pre každého jedinca – deti od 5 rokov, dospelí i starší ľudia, ktorí majú záujem o zdravý telesný vývoj, prevenciu proti vzniku bolestí chrbta, prípadne trpia problémami s chrbticou. Cvičenia sú vhodné aj počas tehotenstva v snahe obmedziť rizika.

Účinná pomoc cvičenia pre ľudí trpiacimi:

Ďalšie benefity

Na tréningy je možné sa voľne prihlasovať, prostredníctvom RADY ACTIVE GYM online prihlasovania.

DETAIL TRÉNINGU:

Aká je naša filozofia v praxi? Zistite osobne.

Prečo trénovať práve s Rady Active?

Kto sme

Sme certifikovaní profíci. Napriek tomu sa neustále vzdelávame a zlepšujeme. Príďte k nám a my sa o vás postaráme.

Rady Active služby

Ponúkame vám osobné služby. Novinkou je online coaching. V našej ponuke nájdete osobné tréningy, poradenstvo aj vzdelávanie.

Kde trénujeme

Naše priestory a tréningové vybavenie sú jedinečné. Rovnaké alebo trochu podobné budete len ťažko hľadať. Vybavenie si starostlivo vyberáme.